Im więcej hygge – tym więcej hygge!

Każdy dzień niesie ze sobą mnóstwo wrażeń, chwil, emocji, które nosimy w sobie jeszcze przez jakiś czas. Każdy dzień jest inny i czasem zastanawiamy się jaki on naprawdę był. Lubię łapać dobre rzeczy, z każdego dnia. Choć mam świadomość, że nie dostrzeganie tych trudniejszych było by odrobinę nieodpowiedzialne.

Zaczynamy na naszym blogu pisać o hygge. Dla mnie jest to nazwanie pewnej filozofii, którą znam. Doskonale czułem się pierwszy raz czytając o hygge. To nie było odkrywanie nowego świata. I to mnie chyba zaskakuje najbardziej:)

Chcemy dzielić się tymi (hygge) drobiazgami. Bo im więcej hygge – tym więcej hygge!:)

Świat hygge potrafi zaskakiwać, ale aby zaskakiwał – trzeba spełnić jeden warunek. Trzeba zacząć szukać hygge drobin:)

Właśnie te poszukiwania sprawiły, że zaczęliśmy odkrywać hygge music. Najpierw na Youtubie – pojedyncze piosenki, później całe już gotowe playlisty. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę, kliknąć w play i przenosimy się w odrobinę przyjemniejsze przestrzenie dźwiękowe. Od wczoraj zachwycamy się też zasobami muzycznymi na Spotifaju. To kopalnia hygge muzyczności. Zachęcam – spróbujcie!

I jeszcze jedna porada! hygge muzyki najlepiej słucha się w gronie bliskich nam osób. Tak zwyczajnie i po prostu:) W myśl zasady: “życz a będzie Ci życzone!”. Życzę choć jednej przyjemnej chwili:)

Jeden z rytmów hygge,podrzucamy dziś i obiecujemy: będzie więcej!

 

ps. A dlaczego zdjęcie z tortem? Bo dziś urodzinowo:) A urodziny są bardzo Hygge!

Marcin Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *